KONTAKT
 
Dusza artystki... zmysł dekoratorski... umysł inżyniera... to cała JA mgr inż. architekt krajobrazu projektant wnętrz Milena Kwapińska

Witam.

Jestem absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej (kierunek Architektura Krajobrazu). Swoją przyszłość związałam z pracą projektanta, ponieważ tworzenie koncepcji i aranżacji dostarcza mi wiele satysfakcji, a zadowolenie klientów jest dla mnie motywacją do działania.

Podczas studiów zdobyłam umiejętności pozwalające mi na pracę w zawodzie architekta krajobrazu, a późniejsza praktyka zawodowa dała solidne przygotowanie do pracy na stanowisku projektanta. Po studiach odbyłam praktyki w biurze projektowym, w którym byłam odpowiedzialna za wykonywanie koncepcji zagospodarowania prywatnych ogrodów jak również sporządzaniem dokumentacji rysunkowej.

Swoje doświadczenie i umiejętności w projektowaniu wnętrz zdobyłam pracując w jednym z krakowskich biur projektowania i aranżacji wnętrz. Praca ta wymagała ode mnie dobrej organizacji własnej pracy, nawiązywania kontaktu z klientami i dała podstawy do profesjonalnego doradztwa w zakresie architektury i aranżacji przestrzeni.

Jestem osobą kreatywną i łatwo nawiązującą kontakt ze współpracownikami oraz klientami. Solidność, dokładność i umiejętność współpracy to moje największe atuty.

Z ogromną przyjemnością wykorzystam swoje doświadczenie i wiedzę w zakresie zaawansowanych technik projektowania aby oddać do Państwa rąk produkt najwyższej jakości odpowiadający Państwa potrzebom i gustom.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Milena Kwapińska

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2013 MKsmartstudio